Search result 1005 of 17689

auctioneer: Brandsma, Pieter & Cornelis van Sligh

date auction: 1797-05-16
last day: 1801-12-04
place: Leeuwarden

anoniem

Leeuwarder Courant 1797, 6 mei

NB. De Boekhandelaars P. Bransma en C. van Sligh te Leeuwarden, zullen op Dingsdag den 16 May 1797 en volgende dagen op de gewoone uuren, ten huize van de eerstgemelde in de groote Hoogstraat, publicq by Auctie Verkoopen; een fraayeVerzameling Latynsche, Fransche, Hoog- en Nederduitsche Boeken, bestaande in Godgel., Rechtsgel., Historische, Medicynsche, Natuurk., Poëtische, Reisbeschryv. enz., waar agter 5 Appendices, benevens een menigte Schilderyen, Teken-Prenten en Rariteiten, waar onder een extra grootesuperbe Glazen Gang-Lantaarn, zynde een Klok met vergulde Vogel; de Catalogussen zyn by gem. Boekhandelaars en verders alom te bekoomen, en alles daags voor de Verkooping te zien.

Ten huize van Brandsma in de Grote Hoogstraat. Veiling met vijf appendices. Met schilderijen.