491.
[ Auctions ]
collector: Stamhorst, (mejuffrouw) W.G. van auctioneer: Crommenie,Timotheus & Splinterus Kamerbeek & Cornelis van den Broek Cornelisz. & Herman Hoogewal & Cornelis Krol Amsterdam 1774-07-05 |
492.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Brandsma, Pieter Leeuwarden 1775-01-31 |
493.
[ Auctions ]
collector: Comrie, A. auctioneer: Beman, Hendrik Rotterdam 1775-08-23 |
494.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Brandsma, Pieter Bolsward 1775-09-05 |
495.
[ Auctions ]
collector: Luls, (mejuffrouw) Alida, weduwe Martinus van der Streng auctioneer: Posthumus, Jacob & Willem van Otterloo & Adriaan de Mol van Otterloo & Petrus Veeckens & Jan Joost Schaay & Otto Christiaan Titsingh & Decemer Boumeester & Willem Jan Lobé Amsterdam 1776-04-16 |
496.
[ Auctions ]
collector: Enschedé Jansz, Jan collector: Ville, Cornelis de auctioneer: Enschedé, Johannes (I) & Johannes (II) Enschedé & Jacobus Enschedé & Nicolaas Beets Haarlem 1776-04-09 |
497.
[ Auctions ]
collector: Vosding, Antony collector: Houttuyn, A. auctioneer: Tideman, Bruno & Pieter van Soomerdyk & Johannes Schreuder & Lambertus Kuyper & Balthazar Carull & Dirk Leuveling & Jan Noordink Amsterdam 1776-04-24 |
498.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Beman, Hendrik Rotterdam 1776-05-13 |
499.
[ Auctions ]
collector: L'Hommel, Arnold de auctioneer: Stiffry, Pieter & Jan Pieter Heimbach & Willem Hendrik Stopendaal & Cornelis Dom & Jan Pieter de Bruyn & Willem Daniel Caudri Amsterdam 1776-05-09 |
500.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Burgvliet, Jakob Rotterdam 1776-06-05 |