531.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Bolt, Jacob Groningen 1779-12-07 |
532.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Steenbergen, Rudolph & Laurens Roeper Bosch & Gerrit Willem van Ophoven & Joannes Koning Amsterdam 1780-02-22 |
533.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Posthumus, Jacob & Jan van den Bergh Dirksz. & Jan Pieter Heimbach & Pieter Posthumus & Pieter Posthumus Jacobsz. Amsterdam 1780-02-23 |
534.
[ Auctions ]
collector: anoniem collector: anoniem collector: anoniem collector: anoniem auctioneer: Tiffelen, Johannes van & Barend Onnekink Leiden 1780-03-06 |
535.
[ Auctions ]
collector: anoniem collector: anoniem auctioneer: Beets, Nicolaas & Cornelis van der Aa Haarlem 1780-03-15 |
536.
[ Auctions ]
collector: Baroen de Zeeuw, Jacob collector: anoniem collector: anoniem collector: anoniem auctioneer: Bosch, Jacob Cornelis ten Utrecht 1780-04-24 |
537.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Ketwich, Abraham van & N. Belli Amsterdam 1780-05-23 |
538.
[ Auctions ]
collector: anoniem auctioneer: Campen, Hendrik & Arnout de Lange & J.T. de Bree Amsterdam 1780-06-14 |
539.
[ Auctions ]
collector: Grouw, Joh. van auctioneer: Brandsma, Pieter Leeuwarden 1780-08-01 |
540.
[ Auctions ]
collector: Vries, Anna de, weduwe Jacob Cloetta auctioneer: Campen, Hendrik & Jan Sluyman & Teunis Bosman & J. van Lutterveld & J. de Warm Amsterdam 1780-10-10 |