Search result 621 of 17689
auction auctioneer: Brandsma, Pieter date auction: 1804-03-00 place: Leeuwarden collector(s): anoniem, predikant en rector, Stavoren reference: Wumkes advertisement: Leeuwarder Courant 1804, 28 januari text advertisement: P. Bransma, Boekverkoper in de Groote Hoogstraat te Leeuwarden, is voornemens in de Maand Maart 1804, een fraaye Verzameling van Boeken, Rariteiten &c. by Auctie te Verkopen; die hier nog iets gelieven by te voegen van Boeken, Rariteiten&c., worden verzogt hetzelve ten spoedigste ten zynen huize te bezorgen. Ten huize van Siccama op de Eewal. Veiling van zijn bibliotheek, insecten op sterk water en electriseermachine met toebehoren. Advertentie in de Leeuwarder Courant vermeld bij Wumkes, Stads- en dorpskroniek van Friesland, vol 1, p. 346 (datum vande krant waarin de advertentie was verschenen, werd niet vermeld). Gegevens betreffende geboorte en overlijden van Limberger ontleend aan Van Lieburg, Repertorium van Nederlandse hervormde predikanten. Advertentie met titels. bibliography: Lieburg, F.A. van, Repertorium van Nederlandse hervormde predikanten tot 1816. Deel I: predikanten. Dordrecht, 1996. Wumkes, G.A., Stads- en dorpskroniek van Friesland (1700-1900). Leeuwarden, 1930-1934. 2 dln. |