Search result 625 of 17689

auctioneer: Brandsma, Pieter & Rienk Bransma

date auction: 1805-07-17
place: Sneek

anoniem

Leeuwarder Courant 1805, 8 juni

De Boekhandelaaren P. en R. Bransma te Leeuwarden en Sneek, gedenken ten huize der laatstgemelde, op Woensdag den 17 July 1805 en volgende Dagen te Verkopen: eene fraye Verzameling Boeken, Schilderyen, Rariteiten enz. Iemand daar nogiets verkiezende by te voegen, verzoekende het zelve binnen 14 Dagen te bezorgen aan R. Bransma te Sneek. De Catalogen zullen by tyds verzonden worden, en by de voornaamste Boekhandelaaren in Friesland te bekomen zyn.

Ten huize van Rienk Bransma te Sneek.