Search result 865 of 17689

auctioneer: Brandsma, Pieter

date auction: 1771-09-17
last day: 1777-03-27
place: Leeuwarden

anoniem

Leeuwarder Courant 1771, 7 september; 11 september; 14 september

Pieter Brandsma Boekverkoper in Groote Hoogstraat te Leeuwarden, zal op Dingsdag den 17 September 1771 en volgende dagen op de Stads Schutters Doele in voorsz. Stad by Auctie verkopen: Een fraaije Verzameling van Latynsche, Fransche,Nederduitsche, Godgeleerde, Natuurkundige, Historische, Reis-Levensbeschryvingen en andere Boeken. Waar agter een Appendix, in allerley Faculteiten en Talen. Als mede een Tafel-Uurwerk, geheel van Koper en zwaar Verguld, met 2 Klokken, gaat 8 Dagen. Een Zilver Zak-Horologie, met eenWekker en Zilver Ketting. Een extra fraay Clavercimbaal, gemaakt door J. Ruckers. Een dito Clavercordium, met een wit Beenen Clavier op een Voet. Twee Geestelyken in hunne Ordens Klederen. Een fraaye Telescoop, op een Voet. Een Snaphaan van Pinterman, en meer andere fraaijigheden.Daags voor de Verkoping zal alles te zien zyn. Zynde de Catalogus in de andere Steden by de Boekverkopers te bekomen.

Op de Stads Schuttersdoelen.