Search result 948 of 17689

auctioneer: Beets, weduwe Nicolaas

date auction: 1788-05-28
place: Haarlem

N.N.

Oprechte Haarlemse Courant 1788, 17 mei, p. 1 dwars; 22 mei, p. 3; 27 mei, p. 2

Op de zaal van het Prinsenhof. Volgens de advertenties betrof het een verzameling Latijnse, Franse, Hoogduitse en zeer fraaie Nederduitse godgeleerde, rechtsgeleerde, geneeskundige en historische boeken, mengelwerken en dicht- en taalkundigeboeken, nagelaten door N.N. en een kleine maar uitmuntende partij hoorns en schelpen.