Search result 24 of 364
auction auctioneer: Bosch, Jacob Cornelis ten date auction: 1780-04-24 last day: 1780-04-28 place: Utrecht collector(s): Baroen de Zeeuw, Jacob anoniem anoniem anoniem reference: Bibl. Kon. Ver. v.h. Boekenvak, Luchtmans Archief, Auctie-rekeningen advertisement: Oprechte Haarlemse Courant 1780, 11 april, p. 2; 15 april, p. 2 dwars; 20 april, p. 2; 20 april, vervolg, p. 1 dwars text advertisement: J.C. ten Bosch, Boekverkooper te Utrecht, zal op Maandag, den 24 April, 1780, en vier volgende dagen verkoopen: Eene zeer fraaije Verzameling van welgeconditioneerde Latynsche, Fransche, Engelsche, Hoog-, doch meest Nederduitsche Boeken,bestaande in de beste Godgeleerde, Historische, Poëtische en Reisbeschryvingen en andere; nagelaaten by wylen den Heer Jacob Baroen de Zeeuw; alsmede eene 2de Catalogus van een groote Party meest Rechtsgeleerde Boeken; nevens twee Appendices van veele goede Boeken, in diverscheTaalen en Weetenschappen. De Catalogus is by bovengem. en alom te bekomen, als ook te Leiden by S. en J. Luchtmans, 's Hage Gaillard en Bakhuyzen, Amsterdam den Hengst, Rotterdam Holstein, mits betaalende één Stuiv. voor de Armen. Advertentie met een lijst met distributiepunten van de catalogus. Luchtmans vermeldde aankopen in een Utrechtse veiling van deze datum (Bibl. Kon. Ver. v.h. Boekenvak, Luchtmans Archief, Auctie-rekeningen). |