Search result 2 of 2

auctioneer: Broun, Samuel

date auction: 1652-11-11
place: Den Haag

anoniem

identification: Book sales catalogues, cat. 2549, mf 3935

Oprechte Haarlemse Courant 1793, 20 augustus, editie 2, p. 4; 19 september, p. 4; 7 november, p. 2; 19 november, p. 3; 23 november, p. 3; 26 november, editie 2, p. 2

In het logement de Oude Goude Leeuw. In de eerste advertentie kondigde Loosjes een veiling aan in de maand november van een fraaie verzameling Latijnse, Franse en Nederduitse werken. Met de oproep aan degenen die iets in deze veiling willen latenverkopen dit voor 25 september op te geven bij Loosjes. Op 19 september 1793 adverteerde hij dat hij omstreeks half november een fraaie verzameling Latijnse, Franse en Nederduitse werken zal verkopen in de Oude Goude Leeuw. Met de oproep dat wie artikelen wil toevoegen aan dezeveiling dat kan doen tot 25 september aanstaande, omdat hij dan de catalogus zal gaan drukken. In november adverteert hij dan voor de veiling van een goede collectie boeken, nagelaten door de S***, benevens een appendix en een partij fraaie rariteiten.