Search result 22 of 71

auctioneer: Elzevier, Abraham (I)

date auction: 1639-07-12
place: Den Haag

Weyerstraten, Elizaeus, boekverkoper, Amsterdam

identification: Book sales catalogues cat. 2424, mf 3771-3774

Oprechte Haarlemse Courant 1676, 1 februari; 15 februari

Op den 18 February sullen tot Amsterdam verkocht werden, in de Kalver-straet, in de Eendracht, de naergelaten Boecken van wijlen Elizaeus Weyerstraet, bestaende in Theologische, Juristen, Medicijnse en in Miscellanei, in de Latijnsse,Fransse, Italiaensse, Spaensse, Engelsse, Ongersse en Hoogduytse Talen, meest alle ongebonde en rare Boecken. De Catalogen zijn te bekomen tot Amsterdam by J. van Waesbergen, en by andere Boeckverkopers tot Leyden, 's Gravenhage, Rotterdam en in andere steden.Oprechte Haarlemse Courant 15 februari 1676: Een yder werdt bekent gemaeckt, dat de Verkopinge van de Boecken van Elizaeus Weyerstraet op den 18. February, om eenige redenen, sal gehouden werden op de Nieuwen-dijck, by den Dam, op de hoek van de Valke-steeg, in de plaets van in deKalver-straet, in d'Eendracht.

Grote zaal. Veiling vermeld bij Kossmann, De boekhandel te 's-Gravenhage, p. 122.

bibliography:
Kossmann, E.F., De boekhandel te 's-Gravenhage tot het eind van de 18de eeuw. 's-Gravenhage, 1937. (Bijdragen tot de geschiedenis van den Nederlandschen boekhandel; 13).