Search result 21 of 48

auctioneer: Graaf, Cornelis de

date auction: 1700-10-04
place: Den Haag

anoniem

reference:
Sv.E. Veldhuijzen, Repertorium van Haagse Publieke Boekenveilingen 1745-1806. Supplement 1660-1744 (niet gepubliceerd)

Oprechte Haarlemse Courant 1700, 7 september; 2 oktober

In 's Gravenhage by C. De Graef sal men op den 4 October, 1700, verkopen een schoone Bibliotheek, bestaende in Theologici, Juridici en Medici: Waer van de Catalogus by verdere Specificatie in de Couranten bekent gemaekt sal werden.Oprechte Haarlemse Courant 1700, 2 oktober: In 's Gravenhage sal men op den 4 October by C. de Graeff, Boekverkoper op de groote Zael, verkopen een schoone Bibliotheecq, bestaende meest in Theologici, Medici en Juridici: Waer van de Catalogus te bekomen is tot Dordrecht byWilligaerts, Leyden ViviƩ, Delft Speyers, Rotterdam H. de Graeff, Amsterdam Boom, Utrecht Schouten en Gouda Kloppenburg: Als mede een Party curieuse afgesette Konst in Vergulde Lijsten van voorname Personagien.

Grote zaal. Veiling vermeld bij Kossmann, De boekhandel te 's-Gravenhage, p. 160. Met portretten. Advertentie met een lijst met distributiepunten van de catalogus.

bibliography:
Kossmann, E.F., De boekhandel te 's-Gravenhage tot het eind van de 18de eeuw. 's-Gravenhage, 1937. (Bijdragen tot de geschiedenis van den Nederlandschen boekhandel; 13).