Zoekresultaat 8 van 19
veiling Verzeichniss einer ausgewählten Sammlung von Kupferstichen, Radirungen, Holzschnitten und Handzeichnungen catalogus: Veilingcatalogus veilinghouder: Heberle, J.M. datum veiling: 22-23 nov 1847 Verzcat 7427 plaats van uitgave: Keulen |