Zoekresultaat 1 van 1
veiling Livres et albums illustrés dont beaucoup sont rares du XVIe au XXe siècle ; belles reliures d'époque ; choix d'estampes anciennes et modernes catalogus: Veilingcatalogus veilinghouder: Drouot veilinghouder: Vidal-Megret, J. veilinghouder: Tilorier, Gilles veilinghouder: Rousseau, Maurice veilinghouder: Rousseau, Denise datum veiling: 23 nov 1961 Verzcat 60898 plaats van uitgave: Parijs |