Search result 16 of 172

auctioneer: Gartman, Hendrik & Willem Vermandel & Jan Willem Smit

date auction: 1793-06-12
last day: 1793-06-13

anoniem

reference:
Bibl. Kon. Ver. v.h. Boekenvak, Archief Boekverkopersgilde Amsterdam B 168

Oprechte Haarlemse Courant 1793, 1 juni, p. 3

In de Brakkegrond in de Nes. Volgens de aantekening in de gildenalmanak (Bibl. Kon. Ver. v.h. Boekenvak, Archief Boekverkopersgilde Amsterdam B 168) had Jan Willem Smit 11 tot en met 13 juni gereserveerd en werd uitsluitend eigen goed verkocht. Deveiling zou oorspronkelijk plaatsvinden van 21 tot 23 mei. Volgens de advertentie betrof het een uitmuntende verzameling Nederduitse, Franse, enige Engelse, Latijnse en Hoogduitse, merendeels zeer fraai gebonden boeken en een overheerlijke collectie prenten door beroemde Engelse,Franse en Engelse meesters in Engelse, vergulde en andere lijsten, enige losse prenten en een boekenkast. Advertentie met titels. De catalogus was verkrijgbaar bij H. Gartman, W. Vermandel en J.W. Smit.