You have searched for %28%28auctioneer+all+%22Tajan%22%29+or+%28auctioneerReference+all+%22Tajan%22%29%29
Search results nr. 191 to 200 of 224
191.
Livres anciens et modernes auctioneer: Tajan auctioneer: Drouot auctioneer: Masquelier, Éric auctioneer: Courvoisier, Dominque auctioneer: Giraud-Badin Parijs 2005-12-08 |
192.
Bibliothèque Yves Lévy - philosophie politique et économie du XVIe au XVIIIe siècle collector: Lévy, Yves auctioneer: Artcurial auctioneer: Briest, Francis auctioneer: Fur, Rémy le auctioneer: Poulain, Hervé auctioneer: Tajan, François auctioneer: Clavreuil, Bernard auctioneer: Courvoisier, Dominique Parijs 2006-03-17 |
193.
Bibliothèque Jan van der Marck collector: Marck, Jan van der auctioneer: Artcurial auctioneer: Poulain, Hervé auctioneer: Blaizot, Claude auctioneer: Briest, Francis auctioneer: Tajan, François Parijs 2007-11-26 |
194.
Bibliothèque d'un amateur : éditions originales et livres illustrés (1900-1983) - reliures décorées auctioneer: Artcurial auctioneer: Briest, Francis auctioneer: Poulain, Hervé auctioneer: Tajan, François auctioneer: Blaizot, Claude auctioneer: Brosse-Ferrand, Violaine de la auctioneer: Guesnet, Martin auctioneer: Naudan, Fabien Parijs 2009-05-15 |
195.
Livres anciens auctioneer: Artcurial auctioneer: Briest, Francis auctioneer: Poulain, Hervé auctioneer: Tajan, François auctioneer: Clavreuil, Bernard auctioneer: Brosse-Ferrand, Violaine de la auctioneer: Guesnet, Martin auctioneer: Naudan, Fabien auctioneer: Devers, Olivier Parijs 2009-06-20 |
196.
Beaux livres anciens et modernes auctioneer: Drouot-Richelieu auctioneer: Giraud-Badin auctioneer: Ader Picard Tajan Parijs 1994-06-20 |
197.
Collection d'un amateur, Éditions originales des XIXe et XXe siècles collector: Louÿs, Pierre auctioneer: Drouot-Richelieu auctioneer: Giraud-Badin auctioneer: Ader, Antoine auctioneer: Tajan Parijs 1994-12-02 |
198.
auctioneer: Drouot auctioneer: Giraud-Badin auctioneer: Etude Tajan Parijs 1996-03-21 |
199.
Classiques Français collector: Meyer, Jean auctioneer: Hôtel George V auctioneer: Giraud-Badin auctioneer: Etude Tajan Parijs 1996-05-20 |
200.
auctioneer: Drouot auctioneer: Lardanchet auctioneer: Etude Tajan Parijs 1996-06-14 |