Search result 2 of 3

Johannes Coccius 1626-1678: portret uit brieven van een Zwollenaar
Dibbets, G.R.W.

in: Overijsselse historische bijdragen, 112 (1997), p. 79-108, ill.

Over de correspondentie tussen Coccius en Vollenhove en (deels) over hun activiteiten als boekverzamelaars.
Beschikbaar als online document (gebruik de link onderaan).

keywords:
bibliofielen
particuliere bibliotheken
boekenveilingen
Coccius, Johannes
Vollenhove, Joannes
Nederland
17e eeuw
18e eeuw

classification:
H: Bibliofilie, particuliere collecties

signature: JD 1325

Online document

other studies by the same author

other studies with the same classification