You have searched for %28boekenveilingen%29 and (isPartOf any "DOCUBOEK")
Search results nr. 101 to 110 of 180

101. Het epos van Aigermont
(artikel/article)
La Fontaine Verwey, H. de 1989
102. Het hofje van boeken, manuscripten en grafiek: kroniek van 56 veilingen tussen 1986 tot 2012 gehouden aan de Jansweg te Haarlem
(boek/book)
Kuyper, Bubb 2012
103. Het nut van de kennis der prijzen van oude boeken
(artikel/article)
Muller, F. 1868
104. Het paard van Snouckaert
(artikel/article)
Zandvliet, Kees 1997
105. Het Redelijk Gezelschap van Joannes Vollenhove
(artikel/article)
Dibbets, G.R.W. 1997
106. "Het welvaren van Leiden".
(artikel/article)
1911
107. Hier dreigt een drama!: de verzameling Van der Lely te Parijs
(artikel/article)
Bostoen, Karel 1994
108. Historische atlas der Nederlanden, nagelaten door wijlen Dr. G. Munnicks van Cleeff te Utrecht
(artikel/article)
V., D. 1860
109. Hoe het op eene boekverkooping in de zeventiende eeuw toeging
(artikel/article)
Witte van Citters, J. de 1870
110. How did Gomarus acquire the copy of Flavius Josephus in Greek from Scaliger's library?
(artikel/article)
Jonge, H.J. de 1997