You have searched for %28boekenveilingen%29 and (isPartOf any "DOCUBOEK")
Search results nr. 111 to 120 of 180

111. Internationaal Antiquariaat Amsterdam: veiling 12 maart van de collectie Schretlen
(artikel/article)
1929
112. Jacob Isaak Doedes en de jacht op het bijzondere boek
(artikel/article)
Buijnsters P J 2008
113. Jan Jansz Orlers en de veiling van zijn fonds in 1623
(artikel/article)
Selm, Bert van 1988
114. Johannes Coccius 1626-1678: portret uit brieven van een Zwollenaar
(artikel/article)
Dibbets, G.R.W. 1997
115. John Locke at three English book auctions: December 1681 to June 1682
(artikel/article)
Birrell T A 2002
116. Koop of ik schiet
(artikel/article)
Maas, Nop 1996
117. 'Kostelijck papier': de bibliotheek van Constantijn Huygens
(artikel/article)
Leerintveld, A. 1996
118. Kroniek der veilingen
(artikel/article)
La Fontaine Verwey, H. de 1960
119. Kruidenboeken in veiling: de aucties (1951-1952) van de botanische bibliotheek van dr. F.W.T. Hunger
(artikel/article)
Graaf, B. de 1996
120. Laat-achttiende-eeuwse boekenloterijen: een hype?: '...een douzyn Porceleine Chocolaadkoppen' en J.L. Mosheim's "Zedenleer".
(artikel/article)
Goinga, H. van 2005