Search result 4 of 6

Bibliotheque de Monsieur P.L.

auctioneer: Boscher, Michel
auctioneer: Studer, William
auctioneer: Fromentin, Philippe
auctioneer: Brun, Philippe
auctioneer: Legris, G.

date auction: 4 okt 1999

P.L.

Verzcat 52372

Buro voor Architektuur en Restauratie P.L. de Vrieze - biographical data

Name: Buro voor Architektuur en Restauratie P.L. de Vrieze
address: Groningen
Period: 1977 - 1977
Period: geen

Denis, P.L. - biographical data

Name: Denis, P.L.
Name: Vgl. ook: Amsterdam
address: Rotterdam
Period: 1830 - 1830

Name: Denis, P.L.
Name: Vgl. ook: Rotterdam
address: Amsterdam
Period: 1830 - 1830

Folmer, P.L. - biographical data

Name: Folmer, P.L.
address: Groningen
Period: 1875-1885

Iedema, P.L. - biographical data

Name: Iedema, P.L.
address: Leeuwarden 1787-1790

Lekens, P.L. - biographical data

Name: Lekens, P.L.
address: Maastricht
Period: 1810 - 1811

Santen, P.L. van - biographical data

Name: Santen, P.L. van
address: 's-Hertogenbosch
Period: 1839 - 1843

Stadlmaier, P.L. - biographical data

Name: Stadlmaier, P.L.
address: Rotterdam
Period: 1871-1879

Tummers, P.L. - biographical data

Name: Tummers, P.L.
address: Boxmeer
Period: 1879-1882

Tummers, P.L. (Wed.) - biographical data

Name: Tummers, P.L. (Wed.)
address: Boxmeer
Period: 1884-1885

Verwilghen, P.L. - biographical data

Name: Verwilghen, P.L.
address: Hulst
Period: 1853-1878, 1880