Search result 34 of 53

Quatre siècles de reliure en Belgique 1500-1900 (II)

catalogue: Antiquariaatscatalogus

auctioneer: Speeckaert, Eric

date auction: 1993
Verzcat 43084

Geplaatst op BAND BKBD 52 CC AA 0003

place of publication: Brussel