Search result 1 of 3

auctioneer: Gorcum, Cornelis van

date auction: 1802-01-28
last day: 1802-01-29
place: Sneek

anoniem, medicus, Ferwerd
Werf, W. v.d., wijnroeier

Leeuwarder Courant 1802, 23 januari

De Boekhandelaar C. van Gorcum te Sneek, is van meening op Donderdag en Vrydag den 28 en 29 January 1802, in het Wapen van Sneek aldaar, by Auctie te Verkoopen; een party meest Nederduitsche en wel geconditioneerde Boeken en Prenten,waar onder in Vergulde Lysten en gemonteerde Glazen, waar van de Catalogus alom gratis worden[!] uitgegeeven.

In het Wapen van Sneek te Sneek.