Search result 2 of 3

auctioneer: Gorcum, Cornelis van

date auction: 1802-12-15
place: Sneek

anoniem, boekverkoper, Leeuwarden

Leeuwarder Courant 1802, 16 oktober; 11 december

Leeuwarder Courant 16 oktober 1802: De Boekhandelaar C. Van Gorcum te Sneek, is van meening, in de aanstaande Maand November, by Auctie te Verkoopen; een aanzienlyke party Boeken. Die geenen, welke daar nog iets verkiezen by te doen,gelieven zich in tyds aan te melden. Leeuwarder Courant 11 december 1802: De Boekhandelaar C. van Gorcum te Sneek, is van meening, op Woensdag den 15 December 1802 en volgende Dagen, by Auctie te Verkoopen; een aanzienlyke party Boeken, waar onder voornaame Werken uitmunten. DeCatalogus is alom gratis te bekomen.

Ten huize van Brandsma in de Grote Hoogstraat. Advertentie met titels.